Myliłam pojęcie trenera personalnego

Okazało się, że nie mam pojęcia o tym, na czym polega praca trenerów personalnych. Oczywiście ja byłam przekonana o słuszności, szybko mój znajomy jednak uświadomił mnie, że żyje w błędnym przeświadczeniu. To właśnie przez to nigdy nie mogłam się zdecydować na pracę z trenerem. Może to głupie, ale sama wolałam być sobie trenerem. 

Trener personalny to zupełnie inne zajęcie niż myślałam 

trener personalny warszawaNa pewno najważniejsze było, aby zachowywać konsekwencję. Jeśli sobie coś założyłam to faktycznie wszystko wykonałam od a do z. Może jest to rodzaj przechwalania się czy czegoś na podobieństwo bycia zarozumiałym, ale mi się żyło tak bardzo dobrze. Oczywiście do czasu, co się zmieniło? Na pewno oczy otworzyły mi się, kiedy poznałam trenera personalnego z klatki obok. Nie do końca chciałam, aby tak to wyszło, jednak ostatecznie wylądowałam na siłowni u sąsiada. Powiedzmy, że był to rodzaj przysługi, którą on chciał mi w zamian wyświadczyć. Zgodziłam się, bo co mi szkodzi. Na siłowni akurat nie było nikogo. Stanisław, bo tak miał na imię sąsiad trener pokazywał mi najpierw sprzęt. Przysługa miała polegać na tym, że ułoży dla mnie plan treningowy za darmo. Oczywiście gdzieś z tyłu głowy miałam myśl, że niech sobie ułoży pewnie i tak się do tego nie zastosuję. Jednak to było niedobre myślenie. Okazało się, że taki trener personalny naprawdę zna się na rzeczy. Przecież ja tyle ćwiczę, a jemu i tak udało się uruchomić już dawno zapomniane partie mięśni. Byłam pod wrażeniem i automatycznie zmieniałam zdanie na temat pracy trenerów personalnych. Na pewno mam teraz do nich większy szacunek. To czego mi brakowało to znajomość anatomii i zasad żywienia człowieka. Wiem, że mam ogromne braki, ale przy pomocy Stanisława uda mi się je nadrobić. 

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nim. Każdy z moich znajomych dziwi się, że w ogóle się na to zgodziłam i zaraz po tym nie urwałam kontaktu. Jednak okazuje się, że praca z nim na siłowni to naprawdę ciężka praca dla mięśni, a tego na pewno mi potrzeba.

Źródło trenerzywarszawa.pl