Myjnie bezdotykowe – czy to się opłaca?

Wielu kierowców korzysta z myjni samochodowych, które pozwalają bardzo dokładnie i szybko umyć auto starannie dobranymi środkami dostosowanymi do pielęgnacji karoserii. Dużym zainteresowaniem cieszą się samoobsługowe myjnie bezdotykowe. Czy warto zakupić tego rodzaju automat do mycia?

Myjnie bezdotykowe na stacji benzynowej

myjnie bezdotykowe sprzedażMyjnie bezdotykowe cieszą się dużym zainteresowaniem kierowców, ponieważ pozwalają dokładnie umyć samochód, a zarazem korzystanie z nich jest niedrogie. W ostatnich latach tego typu automaty do mycia pojawiły się na wielu stacjach benzynowych. Jeżeli chodzi o myjnie bezdotykowe sprzedaż w ostatnich latach rośnie. Właściciele stacji benzynowych często traktują je jako dodatkową inwestycję, która przynosi pokaźne dochody, a zarazem przyciąga nowych klientów zainteresowanych również tankowaniem. Z takich myjni klienci mogą korzystać samodzielnie, co pozwala je instalować nawet na stacjach, które nie pracują 24 godziny na dobę. Instrukcje obsługi automatów są na tyle proste, że większość kierowców bez problemu radzi sobie z dobraniem odpowiedniego programu, który pozwoli im pobieżnie lub dokładnie umyć nawet dość poważnie zabrudzone auto. To sprawia, że obsługa nie musi służyć pomocą i stacja nie musi zatrudniać dodatkowych pracowników. Każda myjnia bezdotykowa posiada szereg programów. Po ich wyborze można korzystać z wody pod wysokim ciśnieniem, która automatycznie oczyszcza karoserię, opony i inne elementy samochodu. Często myjnie bezdotykowe przyciągają nawet klientów, którzy wcześniej nie tankowali na danej stacji benzynowej, ponieważ w ten sposób mogą skorzystać z dwóch usług jednocześnie.

Zakup myjni bezdotykowej jest dobrą inwestycją przede wszystkim dla stacji benzynowych. Myjnie pozwalają wzbogacić ofertę bez konieczności zatrudniania dodatkowej obsługi. Przynoszą one zyski w miejscach, gdzie przyjeżdża wielu kierowców, ponieważ mogą oni być zainteresowani nie tylko zakupem paliwa, ale i umyciem auta.