Montowanie okien i spełnione marzenie

Nasz dom jest już prawie gotowy. Długo wyczekiwałam tego momentu. Własny dom był moim marzeniem od zawsze. Już jako mało dziewczynka chciałam mieszkać w dużym domku z pięknym ogrodem. Cały czas mieszkaliśmy wraz z rodzicami w bloku.

Okna – prawie ostatni etap budowy

oknaBardzo mnie denerwowało życie wśród wielu ludzi. Zawsze w takich mieszkaniach jest duszno, cały czas słychać jakieś odgłosy i nigdy tak naprawdę nie jest się samemu. Pamiętam, że nie tylko mnie to denerwowało. Ciężko jest być panem własnego domu, jeśli musi się cały czas zwracać uwagę na obcych ludzi. Dlatego już jako dziecko postanowiłam, że jak tylko będę dorosła zamieszkam we własnym domu. Moje marzenie nareszcie się spełnia dom jest już prawie gotowy. W tym tygodniu mają nam montować okna Katowice. Domek znajduje się nieopodal mojego rodzinnego miasta Katowice, we miejscowości Wodzisław. Długo wyczekiwaliśmy tego momentu okna pcv to ostatni element przed pracami wykończeniowymi. Teraz już tylko przed nami prace montażowe i będziemy mogli się wprowadzić. Sama budowa nie przebiegała jednak bez problemów. Jak to zwykle bywa w takich sprawach problemy pojawiały się jeden za drugim. Z początku bardzo się nimi przejmowałam, jednak z czasem stwierdziłam, że tak po prostu musi być i nie ma co sobie psuć nerwów.

Miałam rację z moim wyluzowanym podejściem do tematu. Problemy jakoś się rozwiązały i budowa mogła w końcu się zakończyć. Wkrótce będziemy mogli się wprowadzić do naszego wymarzonego domu. Mam nadzieje, że będzie to dla nas dobre miejsce do życia