Moja firma księgowa pomaga innym w działalności

Prowadzenie działalności gospodarczej we Wrocławiu to skomplikowany proces. Na początku się cieszymy, ze wreszcie założymy własne przedsiębiorstwo, nie musimy pracować dla tego wrednego szefa, który cały czas nas pogania, każe zostawać po godzinach, i zalega z wypłacaniem pensji.

Pełna księgowość Wrocław, to możliwe!

księgowośćTeraz pracujemy na własny rachunek, sami decydujemy o tym co i kiedy będziemy robić, nikt nad nami nie stoi, wynagrodzenie sami sobie płacimy, a pracujemy tyle ile chcemy. Niestety, ta początkowa euforia szybko nam mija. Nawet stanie w kolejkach do okienek urzędowych nas nie zniechęca, bo wiemy po co to robimy. Później jednak nadchodzi spotkanie z rzeczywistością i już własna działalność tak się nam nie podoba. Wielu się zniechęca, poddaje i zajmuje się inną pracą dla kogoś, gdyż nie lada wyzwaniem jest pełna księgowość Wrocław to miasto dużej konkurencji. Nie wszyscy jednak tak robią. Wystarczy, ze ktoś pomoże nam ułatwić prowadzenie działalności i już pójdzie nam lepiej. Dlatego sama zajmuję się takimi usługami. Mam przykładowo wirtualne biuro, które pomaga firmom internetowym, które nie mają stałej siedziby, lub jeśli takowej nie potrzebują. Tak mają adres, który mogą podać w urzędach i gotowe. Dla takich wirtualnych przedsiębiorców oferuję także biuro na godziny, czyli salę konferencyjną lub inną salę. Przedsiębiorcy chętnie z tego skorzystają, bo staram się dbać o moje biuro, żeby nawet bardzo znane firmy mogły z niego skorzystać. Takie biuro na godziny się bardzo przydaje, bo nie trzeba mieć stałego biura, z którego można korzystać. Pomagam nie tylko w takich drobnych sprawach, ale także w bardziej poważnych. Świadczę usługi księgowe, choć sama nie zajmuje się papierami. Zatrudniam do tego dwie osoby, które się na tym znają. Radzą sobie świetnie, choć nie jest to ich główna praca, bo mają też etat w innej firmie, a u mnie pracują tylko na umowie zlecenie, kiedy ktoś wykupi u mnie usługę. Nawet pełna księgowość nie jest im straszna, poradzą sobie ze wszystkim.

Jest to korzystne dla wszystkichJa mogę poszerzyć swoja ofertę o biuro rachunkowe, księgowe maja dodatkowy zarobek, a klienci cieszą się, że mają wiele usług w jednym miejscu. Normalnie takie biuro rachunkowe jest osobno, ale u mnie jest razem ze wszystkim.