Mój wspaniały sklep i włoskie sukienki

Jestem bardzo szczęśliwa, bo właśnie otworzyłam swój własny butik z odzieżą, i już od miesiąca jestem na rynku. Bardzo się cieszę, bo klientów mam pełno, moja luksusowa odzież damska rozchodzi się jak ciepłe bułeczki i nie mogę narzekać na utarg.

Włoskie sukienki w różnych kolorach

włoskie sukienkiDobrze trafiłam z lokalizacją, bo wiele kobiet przechodzi po drodze i do mnie zagląda. Mam różne stylowo wyglądające włoskie sukienki w wielu kolorach, które chyba najczęściej są wybierane przez klientki. Cieszą się dobrą sławą, bo są znane z tego, że są najlepsze. Nawet nie trzeba ich reklamować, same w sobie są swoją własną reklamą. Ich materiał i wykonanie wygrywa ze wszystkimi innymi sukienkami chyba. Są dokładnie zaprojektowane, przez najlepszych projektantów, i wszyscy chcą je mieć. Jak samo jak ekskluzywne torebki włoskie, ta sama historia z nimi jest. Kolejki nieraz ustawiają się mi przed otwarciem, jak jest nowy towar, bo każda pani chcę dostać jakąś sukienkę przed wszystkimi. Robi się straszny tłok i nie ma nic lepszego dla sprzedawcy chyba. To świadczy o tym, że to co sprzedajemy jest dobre, i ludzie lubią u nas kupować. Mają zaufanie do tej odzieży. Torebki coccinelle zawsze idą w kilka dni od zamówienia, i już panie wypytują, kiedy będzie nowa dostawa. Nie nadążam kupować, bo każda by chciała taką mieć, to niesamowite. Kiedyś moja moda włoska miała swój sklep internetowy, ale nie dawało mi to takiej satysfakcji, bo wolę jednak bezpośrednio pracować z ludźmi i widzieć ich na co dzień. To jest zdecydowanie lepsze, jak widzę, jak wszyscy oglądają moje sukienki, torebki i te włoskie ubrania damskie są tak doceniane przez ogół ludzi.

Dobrze, że wybrałam właśnie takie, bo ludzie mają już dosyć chińszczyzny i sztucznych nieoddychających materiałów, przez które skóra się poci i potem nieestetycznie to wygląda.