Makijaż permanentny czyli kreski na powiekach

 

Robienie makijażu nigdy nie było dla mnie łatwe. Wiele czasu zajęło mi znalezienie dobrych dla mnie kosmetyków, jak również nauczenie się techniki makijażu. Umiałam szybko i równo nałożyć sobie podkład, tuszować rzęsy i nałożyć ładnie cień do powiek. Jednak mimo praktyki zrobienie kresek na powiekach było dla mnie trudne.

Makijaż permanentny to dobry wybór

dobrze wykonany makijaż permanentny w SzczecinieUżywałam eyelinera, kredek czy pisaków do oczu, jednak nadal malowanie kresek albo zajmowało mi za dużo czasu, albo były one niedokładne. A zależało mi na nich, bo optycznie zagęszczają one rzęsy, oko ładniej wygląda, można tak optycznie podnieść opadająca powiekę. Myślałam, że nie ma innego rozwiązania i muszę zrezygnować z kresek albo się przy nich męczyć. Jednak okazało się, że istnieje rozwiązanie a jest nim mianowicie dobrze wykonany makijaż permanentny w Szczecinie. Wykonuje się makijaż brwi, ust i właśnie oczu, a konkretnie maluje się kreski na powiekach. Moje brwi miały ładny kształt, na usta też nie narzekałam, jedynie oczy mnie interesowały. Poszłam do sprawdzonego salonu kosmetycznego żeby dowiedzieć się jak to będzie przebiegało. Potrzebny jest tylko jeden zabieg. Najpierw nakłada się specjalny znieczulający żel, dzięki któremu zabieg jest bezbolesny, co najwyżej skóra będzie nieco podrażniona. Potem trzeba nakładać kremy nawilżające, dzięki którym skóra dojdzie do siebie a opuchlizna zniknie. Nie miałam przeciwwskazań do zabiegu, więc zapisałam się już na następny dzień. Kosmetyczka wiedziała już czego oczekuję i mogła się przygotować.

Makijaż permanentny został mi fachowo wykonany, kreski wyglądają tak dobrze, jakbym sama je sobie zrobiła. Taki makijaż utrzymuje się na skórze przez całe dwa lata. To była dobra inwestycja, bo pozwoli mi zaoszczędzić sporo czasu podczas codziennego make-upu.