Kurs języków obcych dla ludzi w każdym wieku

Pracując jako nauczyciel trzeba pamiętać o tym, żeby odpowiednio podchodzić do swoich podopiecznych. Nie można więc stosować tego samego programu dla wszystkich, niezależnie od grupy wiekowej i stopnia zaawansowania. Trzeba zawsze dostosowywać zajęcia do grupy, którą się dostało i układać zajęcia pod nich.

Szkoła języków obcych – nauka dzieci

szkoła języków obcychWiem o tym, ponieważ szkoła języków obcych Katowice, w której pracuje, często zmienia mi grupy. Robi to na moją prośbę, ponieważ powiedziałem im, że jeżeli będę cały czas prowadził te same zajęcia to w końcu zwariuje i spadnie ich jakość. Musze robić cały czas coś innego, ponieważ wtedy mam motywacje i większe chęci. Wiadomo bowiem, że angielski dla dzieci nie jest taki sam jak dla dorosłych. Trzeba więc przygotować zupełnie inny program i dostosować swój ton głosu. Oczywiste jest, że zajęcia dla dzieci muszą być całe wypełnione czymś ciekawym, co je zajmie i utrzyma w skupieniu. Trzeba tam również trzymać dyscyplinę, ponieważ one zawsze poczują kiedy da się im za dużo swobody i to wykorzystają. U dorosłych nie trzeba aż tak się wytężać, żeby skupić na sobie ich uwagę. Oni bowiem wiedzą po co przychodzą na kurs języka angielskiego i się tego trzymają. Można więc sobie pozwolić na momenty rozluźnienia, ponieważ wiadomo, że zaraz nie zaczną biegać po sali. Dla nich również szkoła językowa przewiduje dłuższe wykłady, ponieważ wiadomo, że dzieci by tyle nie wytrzymały.

Wszystko więc ma tutaj swoje miejsce i jest stworzone tak, aby każda grupa wiekowa była zadowolona. Oczywiste jest chyba, że w takiej branży najważniejszy jest klient. Bez niego bowiem nie było by zarobków i dobrej pracy. Trzeba więc o niego jak najlepiej dbać.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://ence.pl