Kupno ciepłego parapetu do mieszkania

W moim mieszkaniu od jakiegoś czasu są problemy z wilgocią. To znaczy na pewno tak nie było od samego momentu gdy się wprowadziłam do mieszkania z mężem. Te problemy zaczęły się po jakiś dwóch latach. Mam wrażenie, że jest to wina okien.

Ciepły parapet jest dobry

ciepły parapetOkna te, które mamy bowiem w mieszkaniu są już plastikowe jednak nie należą do najmłodszych. Mąż powiedział nawet, że powinniśmy te okna wymienić i to jak najszybciej. Jednak dopiero niedawno udało nam się uzbierać pieniądze na to żeby przeprowadzić ten remont. Mamy dwójkę dzieci, z którymi cały czas są jakieś nieprzewidziane wydatki. Mąż powiedział, że trzeba będzie zrobić montaż okien w strefie docieplenia, no jego zdaniem jest to coś obowiązkowego. Bez tego nawet nie mamy co zaczynać remontu. Ja się na tym nie znam ale mąż trochę tak. Potrzebna będzie nam także taśma uszczelniająca do okien żeby była jeszcze lepsza izolacja. Mąż mówi, że dzięki temu może nawet uda nam się zaoszczędzić coś na cieple bo teraz będziemy mieli po prostu w domu cieplej. Mnie to niezmiernie cieszy bo od jakiegoś czasu było naprawdę trudno ogrzać mieszkanie i ja miałam wrażenie, że jest mi ciągle zimno. Mąż powiedział mi też, że dobrze by było gdybyśmy zrobili solidny ciepły parapet bo to zagwarantuje nam to, że jednak wilgoć nie będzie nam ciekła po ścianie nawet gdyby okna znów okazały się być nieszczelne. Będzie to dla nas następne zabezpieczenie przed wilgocią. Gdy kupiliśmy wszystkie niezbędne rzeczy okazało się, że zostało nam jeszcze trochę pieniędzy. Więc kupiliśmy jeszcze drzwi voster do salonu.

Te drzwi spodobały mi się od razu gdy tylko weszliśmy do sklepu. Ich koszt nie był wysoki dlatego też mogliśmy sobie jeszcze na nie pozwolić. Cieszę się zatem, że będę miała też nowe drzwi bo tego się akurat nie spodziewałam.