Krówki jako reklama firmy

Podczas mojej ostatniej wizyty w banku poczęstowałam się cukierkiem. Stały prze okienku kasowym. To były takie małe, owocowe landrynki. Ten miły akcent wywołam uśmiech na mojej twarzy. Wyszłam z banku w dobrym humorze. Potem pomyślałam, że podobne rozwiązanie mogę wprowadzić w swoim sklepie.

Słodki marketing – firmowe krówki reklamowe

krówki reklamowe dla firmProwadzę niewielkie stoisko ze świecami zapachowymi, drobnymi upominkami i śmiesznymi gadżetami. Zawsze mam jakichś klientów – takie przedmioty są dobrym pomysłem na prezent z okazji urodzin czy imienin. Przed świętami mam produkty sezonowe. W tej chwili są to świece w kształcie duchów i czarne świece na Halloween. Cukierki w banku dały mi ciekawy pomysł na wypromowanie mojej firmy, postanowiłam skorzystać z niego przed świętami Bożego Narodzenia w ubiegłym roku. Zamówiłam krówki reklamowe dla firm z moim logo i choinką. Drzewko ma przypominać o zbliżających się świętach i konieczności kupna prezentu. Krówki były smaczne, ciągnące. Takie jakie lubię. Moim klientom również zasmakowały. Umieściłam je w zdobionej miseczce koło kasy. Przyciągały uwagę osób robiących zakupy. Myślę, że dzięki nim zwiększyłam swoje obroty w okresie przedświątecznym. Wielu klientów nawiązywało rozmowę i robiło większe zakupy. Jeśli był to prezent dla dziecka dosypywałam od siebie garść krówek do torebki z prezentem. Dzięki temu klient pamiętał również, gdzie robił zakupy, które sprawiły radość dziecku.

W tym roku również zaopatrzę się w słodycze przed świętami. Jestem pewna, że skorzystam z usług tej samej firmy, którą wybrałam w ubiegłym roku. Jest już sprawdzona, wiem, że mogę na niej polegać. Ubiegłoroczne słodycze były smaczne i wywoływały uśmiech na twarzy moich klientów. Chętnie później do mnie wracali kupując prezenty z innej okazji.