Koleżanka sprzedaje tonery do drukarek laserowych w firmach

Moja koleżanka jest przedstawicielem handlowym w jeden firmie. Ona według mnie jak nikt inny nadaje się do tego typu pracy. Koleżanka jest przede wszystkim świetnym sprzedawcą, który lubi rozmawiać z ludźmi.

Toner do drukarki szybko schodzi

toner do drukarki laserowejMyślę wręcz, że rozmowa z taką osobą jak koleżanka należy do przyjemności. Bo jest to niezwykle kulturalna osoba i nigdy nie stara się sprzedać czegoś za wszelką cenę. A ja przynajmniej taką sprzedaż cenię najbardziej. Koleżanka jako przedstawiciel ma podległy sobie teren na którym to stara się pozyskać nowych klientów. A także zbiera zamówienia od klientów już wcześniej pozyskanych. Koleżanka sprzedaje artykuły biurowe najwyższej jakości. Ma u siebie na przykład bardzo tanie tonery, które klienci kupują bardzo chętnie. Cena jest ich rzeczywiście bardzo dobre, ale także te tonery do drukarek Lexmark są po prostu bardo dobre. Jeśli by tak nie było koleżanka nie miała by stałych klientów od kilka lat. A taki popularny toner do drukarki laserowej może kosztować naprawdę dużo. Wiadomo, że w niektórych firmach takie tonery do drukarek laserowych są zużywane naprawdę bardzo szybko. Dlatego też podczas zakupu ważna jest cena i jakość produktu. Koleżanka powiedziała mi, że przez tyle czasu ile już pracuje nie miała nigdy żadnej reklamacji na te tonery. Dlatego też chętnie poleca je nowym klientom lub tym którzy się dopiero jeszcze zastanawiają czy takie artykuły zamawiać u niej. Koleżanka wie, że jeśli chodzi o tonery to jej firma ma najniższą cenę na rynku. Koleżanka jako przedstawiciel ma naprawdę bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Praktycznie co miesiąc dostaje premię za sprzedaż.

Czasem nawet ma kogoś nowego po to żeby pokazać mu jak sprzedawać by osiągać dobre wyniki. Wszyscy się dziwią, że koleżanka jakoś z bardzo nie nalega na sprzedaż a mimo to osiąga rezultaty.