prowadzenie księgowości

Każda działalność potrzebuje księgowej

Trzy lata temu otworzyliśmy z bratem i szwagrem niewielkie przedsiębiorstwo produkcyjne. Kupiliśmy kilka wtryskarek, wynajęliśmy starą halę magazynową i zaczęliśmy naszą własną produkcję plastikowych pudełek śniadaniowych i koszy. Uważaliśmy, że ulokowanie firmy w Bydgoszczy pomoże nam na początku.

Fachowe usługi księgowe są niezbędne

usługi księgoweFirma niestety na początku ledwo sobie radziła. Byliśmy jednak uparci i niestrudzenie przypominaliśmy o sobie światu. W końcu dostaliśmy dwa duże zlecenia i od tego czasu zaczęły sypać się kontrakty. Tak więc firma wyszła w końcu na prostą ale przez te wszystkie trzy lata mieliśmy ogromny bałagan jeśli chodzi o nasze rachunki. Z początku nie było nas stać na biuro podatkowe dlatego próbowaliśmy sami prowadzić nasze księgi. Niestety nasza wiedza była bardzo licha i chociaż korzystaliśmy z bezpłatnych usług księgowych przez internet to i tak w naszych księgach zaczęły pojawiać się coraz dziwniejsze rzeczy. W końcu byliśmy zmuszeniu zatrudnić profesjonalne biuro rachunkowe. Niestety pierwsze, które wybraliśmy okazało się jakąś kompletną pomyłką. Ich doradztwo podatków było wręcz śmieszne a ich wiedza równie słaba co nasza. Dopiero następne biuro podatkowe okazało się w pełni profesjonalne i przygotowane nawet na takich trudnych klientów jak my. Dwie panie księgowe cierpliwie przez półtora roku naprawiały cały bałagan, który zdążyliśmy wyrządzić i w końcu nasze finanse zaczynają się układać w sensowną całość.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług i jednocześnie bardzo się martwimy ponieważ obie panie zamierzają w przyszłym roku przejść na emeryturę. Mam nadzieję, że biuro zapewni nam równie dobre zastępstwo.

Więcej o usługach księgowych można przeczytać na stronie http://www.infopower.bydgoszcz.pl