Jaki typ smyczy reklamowej wybrać?

 

Decyzje dotyczące gadżetów reklamowych dla naszej firmy/instytucji nigdy nie należą do łatwych i muszą być dobrze przemyślane – ważne jest dostosowanie zamawianych produktów do potrzeb oraz oczekiwań tak naszych, jak i osób, które zamierzamy w nie zaopatrzyć. Jednym z najpopularniejszych gadżetów są smycze reklamowe. Które z nich są najlepsze?

Czym wyróżniają się smycze sublimacyjne?

smycz sublimacyjnaKrótko mówiąc, smycz sublimacyjna uznawana jest za prezentującą najwyższą jakość w kwestii wydruku. Zastosowanie techniki sublimacji pozwala na bardzo dokładne przenoszenie projektu nadruku na taśmę smyczy, niezależnie od tego czy jest on monochromatyczny, czy wielobarwny. Warto zwrócić uwagę na to, że również nanoszenie zdjęć nie stanowi żadnego problemu, a ich odwzorowanie cechuje się wysoką jakością. Na czym konkretnie polega wykonywanie nadruku sublimacyjnego? Wszystko sprowadza się do dwustopniowości całego procesu. W pierwszej fazie nasz projekt nanoszony jest na papier odpowiednimi do tego zadania tuszami, zaś w kolejnej następuje przeniesienie go na smycz. Faza druga odbywa się w ściśle określonych warunkach, przy udziale dużej temperatury oraz ciśnienia. Ważną wiadomością jest, że wysoka jakość nie oznacza tu wygórowanej ceny, z uwagi na szybkość i sprawność działania maszyn wykorzystywanych do druku. Koszt zamówienia można więc uznać za bardzo przystępny.

Smycze, zwłaszcza sublimacyjne, stanowią świetne rozwiązanie dla małych i dużych firm, a także instytucji; zadowolone z nich powinny być także osoby prywatne. Połączenie wysokiej jakości i stosunkowo niskiej ceny nie zdarza się często, więc w tym przypadku trzeba je uznać za olbrzymi plus. Bogactwo ofert i dostępnych dodatkowych opcji u producentów gadżetów z pewnością pozwoli na dopasowanie smyczy do potrzeb każdego.