Imienionowy prezent dla teścia

Bardzo lubię mojego teścia. Gdy poznałam mojego obecnego męża, byłam mile zaskoczona, kiedy zaprosił mnie do siebie. Jego rodzice okazali się być przesympatycznymi ludźmi. Jednak to właśnie z ojcem mojego ówczesnego chłopaka, szybko znalazłam wspólny język. Polubiłam jego serdeczny sposób bycia i oryginalne poczucie humoru. Stał się moim drugim ojcem.

Co kupić teściowi na imieniny?

prezent dla teścia na imieninyMimo, że jestem już kilka lat po ślubie, to nadal lubię odwiedzać teściów. Mama mojego męża doskonale gotuje i zawsze, gdy nadarza się jakaś okazja, prezentuje swój kulinarny kunszt. Podejrzewam, że między innymi z tego powodu, wszystkie urodziny, imieniny i rocznice, są u nich hucznie obchodzone. W tym roku najmilej wspominam chyba imieniny teścia. Odbyły się w ogrodzie, przyszło sporo osób, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Koniecznie chciałam wybrać jakiś wyjątkowy prezent dla teścia na imieniny. Nie chciałam, aby to było coś przypadkowego. Zależało mi, aby sprawić tacie męża niekłamaną przyjemność. Ważne było dla mnie również to, aby prezent dla teścia na imieniny był możliwie elegancki. Zdecydowałam się na wysokogatunkowy alkohol ze spersonalizowanym grawerem. Wiedziałam, że trafię w gust obdarowywanego. Dodatkowo upiekłam szarlotkę, którą solenizant potrafi zjeść w każdych ilościach i która udaje mi się za każdym razem.

Impreza imieninowa naprawdę się udała. Wszyscy przybyli w dobrych nastrojach, prezenty były udane, jedzenie przepyszne, a pogoda dopisała. Bawiliśmy się wyśmienicie, opowiadaliśmy zabawne historie. Czas upływał w miłej atmosferze. Wybrany przeze mnie prezent dla teścia na imieniny okazał się strzałem w dziesiątkę. Widziałam zaskoczenie i prawdziwą radość w oczach ukochanego teścia, a na tym zależało mi zdecydowanie najbardziej.