Hurtownia papierosów i rzucanie palenia

Coraz więcej się mówi na temat zgubnych skutków palenia papierosów. Informacje na ten temat pokazywane są nie tylko w magazynach i na portalach zdrowotnych dotyczących zdrowia, ale nawet na paczkach papierosów muszą być umieszczane ostrzeżenia mające zniechęcić do palenia. Takie są regulacje prawne w wielu krajach. Chcąc zadbać o swoje zdrowie coraz więcej osób decyduje się rzucić palenie.

Hurtownia papierosów nie pomoże nam w rzuceniu palenia

papierosNa pewno w każdym sklepie będziemy nawiani do kupowania kolejnych paczek, nie natomiast do rzucania palenia. W końcu hurtownia papierosów marcin musi zarabiać na swoje utrzymanie. Jednak nie powinniśmy ulegać im namowom. Żadne nawet najlepsze hurtownia marcin opinie nie powinny nas przekonywać. Rzucenie palenia nie jest proste, ale jest kilak rzeczy, które moją nam w tym pomóc. Jest to przede wszystkim terapia zastępcza farmakologiczna. Dostępne w sprzedaży są:

  • plastry nikotynowe
  • gumy do żucia
  • pastylki podjęzykowe
  • pastylki do ssania
  • inhalator nikotynowy
  • aerozol do jamy ustnej

Poza terapią zastępczą dostępne są również leki na receptę, takie jak cytyzyna, zwana też fałszywym tytoniem,która zastępuje go w organizmie. Leki te nie są uzależniające.

papierosCzęsto wskazuje się również hipnozę, bioenergoterapię, czy akupunkturę jako metody wspomagające rzucenie palenia, jednak ich skuteczność nie jest potwierdzona badaniami naukowymi. Poza tym potrzebujemy również silnej motywacji do działania i pozytywnego nastawienia, a na pewno osiągniemy sukces.

Więcej informacji na stronie: http://jakrzucicpalenie.pl/metody/