Hialuronowy wypełniacz Neauvia Intense

W gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej stosowane są innowacyjne preparaty zawierające w swoim składzie kwas hialuronowy, kolagen i inne substancje aktywne wpływające na procesy zachodzące w skórze. Istotne, aby preparaty posiadały wszelkie atesty i były bezpieczne dla zdrowia.

Wypełniacze z kwasem hialuronowym 

neauvia intenseDlatego producenci światowych marek rynku medycyny estetycznej oferują coraz nowsze preparaty zawierające kwas hialuronowy pozyskiwany z najczystszego źródła. Do takich preparatów zaliczana jest Neauvia Intense z kwasem hialuronowym pochodzącym z Bacillus Subtilis. Produkt ten cechuje wysokie stężenie kwasu hialuronowego, który sieciowany jest polimerem PEG pozwalającym na utrzymanie sieci wykonanej w technologii IPN. Preparat zapewnia fantastyczny efekt objętościowy nadający naturalny wygląd. Dzięki technologii IPN substancje są łatwe adoptowane w tkankach, a wypełniacze są powoli syntetyzowane. Dzięki temu efekt zabiegu utrzymuje się przez dłuższy czas, a powolna biodegradacja daje długotrwały rezultat. Preparat może być stosowany przy korekcji głębokich zmarszczek oraz bruzd nosowo-wargowych, modelowaniu policzków, podbródka i nosa, a także konturowaniu twarzy w przypadku nawet zaawansowanego stopnia starzenia skóry. Preparat hialuronowy podawany jest w śródskórnie w formie iniekcji. Nie zawiera w składzie lidokainy. Stosowany jest w gabinetach medycyny estetycznej w zabiegach wolumetrii twarzy i likwidacji zmarszczek oraz korekcji bruzd wargowo-nosowych.

Ampułkostrzykawka zawiera 1 ml produktu, a stężenie kwasu hialuronowego wynosi 26 mg/ml. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do roku czasu, a trójwymiarowa struktura, dzięki zastosowaniu technologii IPN pozwala uzyskać naturalny i estetyczny wygląd. Skóra po zabiegu jest bardziej napięta, wygładzona i odpowiednio nawilżona.