Gryzak naturalny dla psa

 

Pies potrzebuje czegoś do gryzienia, żeby wyczyścić zęby i podrapać swędzące dziąsła. Na rynku spotkamy wiele różnych rodzajów zabawek do gryzienia. Mój pies jednak od lat jest przyzwyczajony, że gryzie smakołyki. Nie daję mu gumowych czy plastikowych zabawek, które mogą uszkodzić jego dziąsła i jamę ustną.

Naturalny gryzak dla psów ma wiele zalet

gryzaki naturalne dla psówMój jamnik jest już dość wiekowy. W tym roku skończył dziesięć lat. Jego zęby są zadbane i nigdy nie miał z nimi problemów. Myślę, że również za sprawą gryzaków jakie mu od lat kupuję. Myślę, że gryzaki naturalne dla psów są najlepszym rozwiązaniem. Zaczęłam mu je dawać kiedy był mały i gryzł meble. Naturalne gryzaki masują dziąsła podczas ząbkowania i uśmierzają ból nim spowodowany. Można je bez obaw podawać psom z alergią, bo nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy konserwantów. Gryzaki naturalne sprawdzą się również jeśli nasz pies lubi jeść znalezione podczas spaceru przedmioty. Zawierają one w sobie żywe kultury bakterii, które pomogą przy niestrawności i usprawnią perystaltykę jelit. Gryzaki naturalne są w pełni bezpieczne dla naszego pupila. Może je bez obaw jeść. Pamiętajmy tylko o wyborze odpowiedniego rozmiaru dla naszego psa. Najlepszy będzie taki, który pozwoli przytrzymać gryzak łapami. Ogryzanie go sprawi naszemu czworonogowi wielką frajdę. Na ich zakupie nie ucierpi również nasz domowy budżet. Gryzaki są tanie i dostępne niemal w każdym sklepie.

Pozwalają one również zaspokoić naturalną potrzebę gryzienia i przeżuwania, gwarantując przy tym niebywałą frajdę i poprawiając samopoczucie. Są smaczne i mają ciekawe kształty. Mój jamnik przed zjedzeniem długo się nimi bawi i obwąchuje. Po zjedzeniu gryzaka długo się oblizuje i patrzy na mnie, czy nie dam mu kolejnego.