Francuski we Francji to moja praca

Zawsze byłam dobra w nauce języków. Od małego rodzice zapisywali mnie na różne kursy językowe, na początku języka angielskiego, a potem także francuskiego. Oba języki mi się podobały i nie miałam problemu z uczeniem się ich, mimo iż bardzo się od siebie różniły.

Francuski we Francji to dobry test umiejętności

Nauka francuskiegoMyślę, ze jak musiałabym się nauczyć chińskiego to też bym dała radę, a przecież to inny alfabet i inne zasady składniowe. Miałam nawet jednego lata francuski we Francji, ponieważ wyjechaliśmy z rodziną na tygodniowy urlop do Paryża, więc mogłam zobaczyć, czy moja znajomość języka jest faktycznie taka dobra, jak myślałam. Nie miałam kłopotów, by się porozumieć z mieszkańcami Francji, więc chyba nie było najgorzej. Dobra znajomość języka pozwoliła mi dostać się na filologię angielską na dobry uniwersytet. Dzięki temu moja znajomość angielskiego została potwierdzona tytułem magistra, a ja mogłam rozpocząć pracę. Szukałam posady w szkołach językowych, ale w okolicy nie mieli żadnych wakatów. Pomyślałam, że angielski w Anglii się przyda, więc najwyżej będę starała się dostać pracę w Wielkiej Brytanii, jeśli nie będę miała wyboru. Na szczęście wystarczyło chwilę poczekać i już w ogłoszeniach na portalu internetowym zajmującym się ogłoszeniami o pracę zobaczyłam coś co mnie bardzo zainteresowało, a mianowicie kursy angielskiego w Anglii. Byłam już kilka razy w Wielkiej Brytanii i zawsze chciałam wrócić, szczególnie do Londynu, który mi się szczególnie podobał. Taka praca była dla mnie idealna. Jestem cierpliwa i umiem tłumaczyć, zdarzało mi się udzielać korepetycji językowych, więc miałam doświadczenie, jeśli chodzi o nauczanie. Obozy językowe to najlepsza praca, bo mogę się w niej spełniać, uczyć innych, a przy okazji sama jestem na bieżąco z językiem i mogę poznawać nowe miejsca.

Teraz organizujemy obozy językowe w kilku miastach w Wielkiej Brytanii, nie tylko w Londynie, ale też w Manchesterze, czy Cardiff. Bardzo się cieszę, że dostałam taką pracę i nie muszę siedzieć nigdzie w biurze przy tłumaczeniach.

Po więcej polecam wejść na stronę:

http://www.lingwista.com.pl/page_kursy-francuskiego-we-francji.html