Fotobudka na urodziny dla dzieci

Jeden pstryk, błysk lampy, kolejne sekundy uciekają do kolejnego zdjęcia i jest. Szybka zmiana image, kapelusz, wąsy, kartka ze śmiesznym napisem i znowu, jeden pstryk, błysk lampy i kolejne sekundy uciekają do następnego zdjęcia…

Fajne urodziny dla dzieci w Bydgoszczy

urodziny dla dzieciFotobudka to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Mała i niepozorna, stojąca najczęściej w centrach handlowych. Jednak ludzie często nie korzystają z tych usług, ponieważ zdjęcia w takiej budce są stosunkowo drogie (szczególnie w Poznaniu). Powód takich wysokich cen jest prosty- zdjęcia z takiej budki wywoływane są na miejscu, więc taka usługa musi kosztować. Na szczęście zamawiając sobie fotobudkę jako atrakcje weselne ceny są zdecydowanie bardziej przyjazne ponieważ zamawiamy ją w pakietach. Co to oznacza? Nie mniej i nie więcej tyle, że mamy nieograniczoną liczbę zdjęć, ale mamy ograniczony czas – na przykład za 400 złotych możemy mieć fotobudkę na godzinę. Osoby, które obsługują budkę przywożą ze sobą mnóstwo gadżetów takich jak śmieszne nakrycia głowy zaczynając od śmiesznych czapek poprzez peruki do tego śmieszne ozdoby twarzy- okulary, wąsy oraz kartki z różnymi śmiesznymi napisami. Zdjęcia z fotobudki są zdecydowanie mniej formalną pamiątką z wesela, jednak zabawną i bardzo fajną. Fotobudka to również fajna opcja na urodziny dla dzieci w Bydgoszczy.

Najwięcej możliwości wypożyczenia fotobudki istnieje w Bydgoszczy. Dzieciaki dzięki na przykład czapkom księżniczki mogą poczuć się jak królewna z bajki, chłopcy dzięki masce zorro mogą poczuć się jak bohaterzy. Nowe rzeczy, dotąd nieznane bardzo interesują dzieci.