Firmowe wyjazdy na wyścigi samochodowe

Nasi rodacy słyną z tego, że uwielbiają sport. Naszym sportem narodowym jest piłka nożna i zdecydowanie najwięcej osób decyduje się na wyjazdy na mecze. Głównie mowa tu o meczach Ligi Mistrzów bowiem są to rozgrywki najbardziej prestiżowe. Niemniej jednak inne dyscypliny są w naszym kraju również bardzo popularne i spora grupa osób decyduje się na wyjazdy na różne zagraniczne imprezy sportowe, w których udział biorą ich ulubieni zawodnicy.

Wyjazd na wyścigi Formuły 1

wyjazdy na formułę 1Mimo tego, że nasz rodak Robert Kubica nie jest już zawodowym kierowcą w Formule 1 to jednak dużo osób wciąż pasjonuje się tym sportem. Niewątpliwie tej ekscytującej dyscyplinie ciągle towarzyszą wielkie emocje. Dużo osób mieszkających w naszym kraju decyduje się na wyjazdy na formułę 1 by móc pooglądać na żywo poczynania swoich ulubionych kierowców. Sport ten jest bardzo ciekawy i zdarzają się tam niezwykle spektakularne sytuacje. Szefowie dużych przedsiębiorstw, którym zależy na tym żeby w ich firmach panowała przyjazna atmosfera finansują swoim pracownikom różne wyjazdy integracyjne. Jednym z nich są właśnie wspomniane wyjazdy na formułę 1. Podczas takiej zagranicznej wycieczki (w Polsce nie ma torów Formuły 1 więc nie są rozgrywane wyścigi GP) nasi pracownicy mogą lepiej się ze sobą zintegrować. Najczęstszym miejscem gdzie wyjeżdżają fani Formuły 1 żeby oglądać swoich ulubieńców jest Anglia oraz Węgry. W pierwszym ze wspomnianych krajów rozgrywane są wyścigi na kultowym torze Silverstone, który jest niezwykle piękny.

Wyjeżdżając na Węgry pracownicy naszej firmy mogą obejrzeć wyścig na torze Hungaroring. Oprócz tego mogą raczyć się różnymi ciekawymi luksusami dostępnymi w tym kraju. Szczególnie popularne są różnego rodzaju parki wodne gdzie możemy się zrelaksować. Po takim wyjeździe nasi pracownicy z pewnością będą czuli się wypoczęci i szczęśliwi.