Ekskluzywny wózek od Bebetto

Na rynku wózków dziecięcych możemy znaleźć produkty cechujące się różnorodnymi właściwościami. Większość z nich nastawiona jest przede wszystkim na użytkowość i funkcjonalność. W modelach tego typu producenci stale poszukują rozwiązań ułatwiających rodzicom podróżowanie z wózkiem. Są jednak modele, które oprócz funkcjonalności dbają także o estetykę wyglądu.

Wózek Torino wyprodukowany przez Bebetto

bebetto torino S-lineJedną z firm, która w swoich produktach stara się łączyć funkcjonalność i estetykę jest firma Bebetto. Wśród produktów tego producenta znajdziemy m.in. wózek Bebetto Torino S-Line, który dostępny jest na rynku w kilku wariantach. Wariantem, który cieszy się największą popularnością jest 3w1, gdzie przy jednym zakupie otrzymujemy wózek głęboki, który możemy w łatwy sposób przekształcić na spacerówkę, a dodatkowo do zestawu dołączony jest fotelik samochodowy, który sprawdzi się świetnie w pierwszych miesiącach życia naszego dziecka. Bez względu na to, czy wybierzemy wersję rozbudowaną czy też podstawową, otrzymujemy wózek, który cechuje się lekką, aluminiową konstrukcją, a materiały, które wykorzystane zostały do obszycia całej konstrukcji są bardzo modne i łatwe w czyszczeniu. Wózek jest w pełni amortyzowany, więc nawet spacerując po nierównych powierzchniach nasze dziecko nie odczuje żadnych wstrząsów, dzięki czemu nie obudzi się, jeśli akurat podczas spaceru będzie drzemało.

Ważnymi funkcjonalnościami wózka Torino są na pewno wszelkie systemy zastosowane przy kołach wózka. Dzięki nim koła m.in. zapamiętują swoje ułożenie i nie obracają się podczas przenoszenia. Wózek Torino posiada również szereg dodatkowych akcesoriów, które sprawiają, że dziecko cieszy się komfortem podróży, zaś dla rodzica ta podróż jest zdecydowanie wygodniejsza.