Duży obrus plamoodporny

Kiedy organizujemy imprezę, która wymaga od nas nieco bardziej eleganckiego wyglądu stołu niż na co dzień, najczęściej decydujemy się zakupić obrus. Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość wykreowania dość eleganckiej przestrzeni, w której bez żadnego problemu będziemy mogli przyjąć i ugościć ważne dla nas osoby, np. naszą rodzinę zaproszoną na uroczysty obiad świąteczny.

Obrus odporny na plamy

obrus plamoodpornyDobierając obrus, który ma ozdobić powierzchnię naszego stołu, bardzo często kierujemy się nie tylko kwestią estetyki produktu, ale również jego funkcjonalności. Prawdopodobnie najczęściej wybieranym obrusem do naszego domu jest obrus plamoodporny. Dzieje się tak ze względu na fakt, iż obrus stosujemy podczas dużych imprez, podczas których zabrudzenie materiału znacząco wzrasta, zwłaszcza jeśli, np. w imprezie uczestniczą dzieci. Obrus plamoodporny wykonany jest z tkaniny, która uniemożliwia przeniknięcie plamy do głębokich struktur włókien, dzięki czemu każdą plamę bez żadnego problemu możemy sprać i nie martwić się tym samym o to, że obrus straci na swoim estetycznym wyglądzie. Chyba nikt nie marzy o tym, by po jednokrotnym wykorzystaniu obrusa, stanąć przed koniecznością zakupu nowego, ponieważ dotychczasowy został zabrudzony. Wybierając obrus plamoodporny musimy pamiętać, by odpowiednio dobrać jego wielkość do rozmiarów naszego stołu. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że cała powierzchnia blatu stołu została zabezpieczona.

Obrusy, które są plamoodporne, najczęściej wykonywane są w białym kolorze, ale coraz częściej na rynku znaleźć możemy również inne warianty kolorystyczne produktu tego typu. Dzięki temu mamy większy wybór i nie musimy ograniczać się do klasycznych rozwiązań, które nie zawsze pasują do wystroju pomieszczenia, w którym chcemy rozłożyć obrus na stole.