Drewniana podłoga do salonu

 

Mój mąż nie miał dobrego gustu w kwestii urządzenia mieszkania, które kupiliśmy niedawno. Dla niego najważniejszy był pokój, w którym miał stać stół bilardowy oraz jego biurko. Zadecydowałam, że urządzeniem reszty pomieszczeń zajmę się osobiście, bo zrobię to dobrze.

Salon gościnny z drewnianą podłogą

podłogi drewniane katowiceSalonem gościnnym zajęłam się na samym końcu, bo nie miałam konkretnego pomysłu na jego urządzenie. Miało być to miejsce spotkań i dlatego musiała się prezentować najlepiej. Uznałam jednak, że zdecyduję się na rozsądne rozwiązanie, ponieważ w ostatnim czasie najmodniejsze były podłogi drewniane Katowice oferowały mnóstwo firm, które takie podłogi kładły profesjonalnie. Poza panującą modą, ważne dla mnie też było to, że takie drewniane podłogi łatwe były w utrzymaniu czystości i nie rysowały się tak bardzo. Wybrałam firmę, która w Katowicach działała najdłużej, ponieważ potrzebowałam porady od osoby posiadającej doświadczenie. Nie wiedziałam z jakiego drewna podłogę wybrać i jaki kolor był najlepszy. Czytałam trochę o tych podłogach i wiem, że do małego pomieszczenia najlepiej było wybrać jasne drewno. Ja salon miałam ogromny i podobały mi się drawnianie podłogi w ciemnych kolorach. W firmie rozmawiałam bezpośrednio z właścicielem, który był bardzo pomocny. Doradził mi jakie drewno wybrać i nawet w komputerze miał program, dzięki któremu przeprowadził symulację mojego salonu, bo podałam mu wymiary. Byłam zachwycona i od razu zleciłam montaż podłogi w swoim mieszkaniu.

Mąż był zachwycony tym w jaki sposób urządziłam salon gościnny. Wiedział, że miałam dobry gust, jednak nie spodziewał się, że będzie wyglądało tak modnie i luksusowo. Wszystko na dodatek zostało zrobione niskim kosztem, bo wiedziałam jak szukać tanich rozwiązań.