Dostaję na urodziny akcesoria kosmetyczne od przyjaciółki

Moje osiemnaste urodziny były dla mnie szalenie wyjątkowe. Impreza się udała i każdy z gości bawił się na prawdę świetnie. Ja dostałam masę bardzo fajnych prezentów, jednak ten od przyjaciółki był najlepszy.

Akcesoria kosmetyczne są doskonałej jakości

Marysia zawsze dziwiła się, że się nie maluję. Wszystkie nasze koleżanki już od dawna robią sobie makijaż ale jakoś nie byłam do tego przekonana. akcesoria kosmetyczneMarysia na urodziny kupiła mi akcesoria kosmetyczne bardzo dobrej jakości i od tego czasu moje podejście do makijażu zmieniło się diametralnie. Dostałam od niej mnóstwo kosmetyków, które są bardzo trwałe i łatwo się ich używa. Jest tam na przykład puder transparentny, który idealnie matuje moją cerę. Jeszcze przed urodzinami nawet nie sądziłam, że zacznę się malować. Dostałam również pojemnik na pędzle do makijażu oraz akcesoria do manicure. Jestem na prawdę pod wrażeniem jej pomysłu. Makijaż nauczyłam się bardzo szybko robić i wychodzi mi to doskonale. Wszystkie akcesoria kosmetyczne, które dała mi przyjaciółka są bardzo przydatne. Mogę zadbać o każdy szczegół urody i świetnie się przy tym bawię. Gdybym wcześniej wiedziała, że malowanie to taka fajna zabawa to już bym się na to dawno zdecydowała. Ale nic straconego. Zahaczę jeszcze o fryzjera, aby zmienić swój wygląd całkowicie. Na pewno wszyscy będą pod ogromnym wrażeniem jak zobaczą mój nowy wygląd. Mamie się ten prezent bardzo spodobał i czasami pożycza ode mnie niektóre akcesoria kosmetyczne. Chętnie się z nią dzielę, ponieważ mam tego sporo.

Jestem wdzięczna przyjaciółce, że zrobiła mi taki prezent. Sama pewnie bym sobie nic takiego nie kupiła. Niebawem będą jej urodziny i już mam kilka fajnych pomysłów, które na pewno jej się spodobają. Chcę się jej odwdzięczyć za wszystko.