Domowa sauna na podczerwień

Parę miesięcy temu nasz dom trochę się zmienił. Również moje cowieczorne rytuały się zmieniły, bo mogę teraz relaksować się w domu po ciężkim dniu w pracy. Nie muszę chodzić do spa na masaż albo do sauny. Zdecydowaliśmy się, że w końcu kupimy sobie do domu saunę. Wybraliśmy saunę infrared, zwaną też sauną na podczerwień.

Codziennie relaksuję się w saunie na podczerwień

sauna na podczerwień cenaNajlepsze w saunie na podczerwień jest to, że nie wymaga ona jakiegoś skomplikowanego montażu. W każdym razie można ją umieścić w dowolnym pomieszczeniu jeżeli oczywiście jest ono odpowiednio duże. My wybraliśmy sypialnię, ponieważ jest o miejsce, które znajduje się na poddaszu, a więc jest trochę wyobcowane od pokojów, do których dostęp mają np. goście. Sauna jest dość duża, ale nie zagraciła nam sypialni, ponieważ i tak mieliśmy w niej dużo wolnego miejsca, na które właściwie nie mieliśmy pomysłu i nie zostało ono dobrze zagospodarowane. Sauna pasuje nam do drewnianych mebli w sypialni. Myślę, że dla tak fajnego urządzenia jakim jest sauna na podczerwień cena wcale nie jest taka wysoka. Cena uzależniona jest też od wielkości, a więc jeżeli zdecydujemy się na saunę dla dwóch osób to moim zdaniem koszt wcale nie jest taki wysoki. Myślę, że sam transport sauny jest dość ciężki, ale my zamówiliśmy saunę bezpośrednio od producenta razem z usługą montażu. Dzięki saunie jest mi się o wiele łatwiej zrelaksować w domu.

Regularne korzystanie z sauny ma naprawdę świetny wpływ na nasze zdrowie. Od kiedy mamy saunę w domu to moja odporność się poprawiła, a moja skóra jest o wiele lepiej nawilżona i po prostu wygląda ładniej. Sauna na podczerwień sprawdza się nam w domu naprawdę dobrze i żałuję, że nie kupiliśmy sauny infrared wcześniej. Postawienie tej sauny w sypialni też było dobrą decyzją.