Dobre auto do ślubu w Poznaniu

 

Jestem świeżo po ślubie. Powiedzieliśmy sobie „tak” dwa tygodnie temu. Nadal jestem bardzo rozemocjonowana. Ślub był wspaniały, wzruszyłam się i popłakałam w kościele. Na weselu bawiłam się świetnie. Urządziliśmy je w pensjonacie pod Poznaniem.

Piękne auta do ślubu w Poznaniu

auto do ślubu poznańSzybko zdecydowaliśmy się z narzeczonym na ślub. Pobraliśmy się cztery miesiące po oświadczynach. Nie chcieliśmy być narzeczeństwem kilka lat, jak nasi znajomi. Skoro już podjęliśmy decyzję o ślubie, to czas wcielić ją w życie. Wiele nerwów kosztowało nas znalezienie sali weselnej i kościoła w tak krótkim czasie. Na szczęście w jednym miejscu zwolnił się termin i mieliśmy już prawie wszystko gotowe. Mój Michał jest pasjonatem motoryzacji. Wziął na siebie zorganizowanie samochodu na ślub. Jeśli chodzi o auto do ślubu Poznań jest miastem, gdzie znajdziemy wiele nietypowych ofert. Miałam tylko nadzieję, że on nie wybierze jednej z nich i nie pojedziemy do ślubu hummerem albo jakimś ferrari. Chciałam, żeby wybrał jakiś elegancki samochód odpowiedni do okazji. Na kawalerski może jechać ferrari, nie na nasz ślub. Do dnia ślubu trzymał mnie w niepewności, nie wiedziałam jaki samochód wybrał. Okazało się, że wybrał piękny samochód zabytkowy z otwieranym dachem. W dniu  ślubu była piękna pogoda. Jadąc tym samochodem czułam się niemal jak księżniczka. Oboje wyglądaliśmy bardzo elegancko, jak w białej koronkowej sukni, on w czarnym garniturze z muchą zawiązaną pod szyją. Jak wspominałam, popłakałam się w kościele w trakcie składania przysięgi – byłam bardzo wzruszona.

Na weselu bawiło się ponad sto osób. Mieliśmy wynajęty zespół, który wesoło przygrywał do tańca. Zabawie nie było końca. Poszliśmy spać niemal nad ranem i nie zdążyliśmy wypocząć przed poprawinami. Ślub i wesele były pięknym przeżyciem.