Dlaczego warto zainwestować w naszywki

Mówią, że prowadzenie własnej restauracji jest sporym wyzwaniem. Po części zgadzam się z tym stwierdzeniem, jednak mi sprawia to więcej radości, niż problemów. Prowadzę własną restauracje od blisko pięciu lat. Zdobycie i utrzymanie klientów wymagało ode mnie ciągłego wyciągania wniosków i wprowadzania ciągłych zmian.

Profesjonalna naszywka z logo firmy

wytrzymałe naszywki haftowaneWłasna restauracja wymaga takiego nakładu czasu i zdobycia szerokiej wiedzy, że jednych może to przerażać, a innych wręcz przeciwnie. Ja prowadzą własny lokal od kilku lat i należę do tej drugiej grupy osób. Pośród różnych wyzwań największym za zarazem najważniejszym było przyciągnięcie klientów i zrobienie z nich stałych bywalców. Zwrócił moją szczególną uwagę fakt, że klienci przywiązują dużą wagę do szczegółów, które mają świadczyć o jakości obsługi. Wzrost zainteresowania zauważyłam na przykład po tym, jak do eleganckich już ubrań kelnerów przyszyliśmy wytrzymałe naszywki haftowane z logo restauracji. Takie logo na piersi pracownika podnosi jakość obsługi, wygląda to po prostu bardziej profesjonalnie. Zdecydowaliśmy się na naszywki haftowane, gdyż wyglądają one bardzo elegancko i ekskluzywnie. Poza tym są o wiele wytrzymalsze na przykład od zwykłych nadruków na ubraniu. Każdy kelner ma wyszyte logo zarówno na koszuli, jak i na kamizelce. Takie logo otrzymały również fartuchy kucharzy oraz oficjalne garnitury kadry kierowniczej ze mną, właścicielką na czele. Widząc logo na ubraniu ludzie podświadomie się do niego przyzwyczajają.

Jeżeli miałabym wybrać jedną rzecz, która pozwala mi na prowadzenie restauracji z sukcesami to na pewno będzie to profesjonalizm. Przejawia się on na przykład w tym, że każdy pracownik, od kelnera aż do zarządu, nosi na ubraniu wyhaftowane logo firmy.