DJ i wodzirej w jednym, czyli najlepsza oprawa weselna

 

Organizacja imprez okolicznościowych to również znalezienie odpowiedniej oprawy muzycznej. Jedną z częściej organizowanych imprez jest wesele. Jest to impreza, w czasie której muzyka jest bardzo ważna. Niektóre pary decydują się na wynajem zespołu muzycznego na tę okazję, a inne wolą skorzystać z usług DJ-a.

Oprawa muzyczna na weselu plus prowadzenie zabaw weselnych

dj wesele warszawaWadą zespołu muzycznego jest to, że po pewnym czasie może się znudzić. Piosenki nie są wykonywane w oryginalnych aranżacjach, głos jest ciągle taki sam. Poza tym zespoły muzyczne nie podobają się zazwyczaj wszystkim gościom ze względu na ich typowo weselny, okrojony repertuar. Właśnie dlatego coraz więcej młodych ludzi decyduje się na skorzystanie z usług DJ-a. Didżej to nie tylko osoba do włączania muzyki. Zadaniem didżeja jest udoskonalać utwory, tworzyć je od nowa tak, by były ciekawsze, skoczne, rytmiczne. Didżej może dostosować się do oczekiwań każdego gościa – repertuar didżeja na wesele jest zazwyczaj bardzo bogaty. Taki dj wesele warszawa ma w zanadrzu nie tylko kawałki popowe, ale również klubowe, disco polo, rockowe, romantyczne i wiele innych. Poza tym niektórzy didżeje specjalizują się też w prowadzeniu imprez okolicznościowych, czyli pełnią funkcję wodzirejów. W ten sposób można zaoszczędzić na zatrudnianiu kolejnej osoby do obsługi wesela.

DJ może zająć się zarówno oprawą muzyczną jak i organizacją zabaw weselnych. Niektórzy didżeje (zwłaszcza w większych miastach) prowadzą nawet imprezy w językach obcych! Dodatkowo DJ zna się na akustyce i wie, jaki sprzęt wybrać do konkretnej sali weselnej. Didżeje często wypożyczają też swój własny sprzęt – oświetlenie czy urządzenie do wypuszczania dymu w trakcie zabawy. Jak widać, oferta DJ-ów na wesele jest bardzo zróżnicowana i każdy znajdzie w niej coś dla siebie.