Depilacja, henna brwi i inne zabiegi dostępne w salonach kosmetycznych

Coraz więcej pań regularnie korzysta z ofert salonów kosmetycznych. Do tego rodzaju placówek często trafiają również panowie, którzy chcą zadbać o swoją urodę, poprawić niedociągnięcia natury i dobrze prezentować się w każdej chwili. Salony kosmetyczne oferują zarówno zabiegi pielęgnacyjne, jak i odmładzające, ujędrniające czy upiększające. Co można znaleźć w cennikach większości takich firm?

dobra kosmetyczkaNiemal każdy salon kosmetyczny oferuje depilację. Najpopularniejsza nadal pozostaje depilacja woskiem, ale coraz częściej w zakładach kosmetycznych pojawiają się także specjalne urządzenia do depilacji laserowej. Klientki i klienci mogą wybrać depilację nóg, pach lub innych części ciała. Depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna, bardzo dokładna i daje trwałe efekty. Widoczne są one zwykle po kilku zabiegach, które całkowicie usuwają owłosienie z ciała lub twarzy (np. tzw. wąsiki czy baki).

Popularnym zabiegiem jest także henna brwi polegająca na zmianie ich koloru. Kosmetyczka dopasowuje odcień do typu urody klientki, jej koloru włosów, cery oraz oprawy oczu. Hennę brwi można połączyć z zabiegiem przedłużania i zagęszczania rzęs.
W salonach kosmetycznych można wykonać także zabiegi nawilżające, oczyszczające i ujędrniające na twarz. Są to m.in peelingi medyczne lub kawitacyjne, zabiegi różnymi profesjonalnymi kosmetykami, maseczki.

Klientki mogą korzystać również z manicure i pedicure (klasyczne, hybrydowe, japońskie).

Kolejną grupę usług stanowią zabiegi na ciało. Może to być usuwanie rozstępów i cellulitu, zabiegi modelujące sylwetkę lub niwelujące tkankę tłuszczową. Dużym zainteresowaniem cieszą się również masaże, które pozwalają połączyć zabiegi upiększające z relaksem.

Zapraszamy do Soleil Rzeszów!