Co to jest explainer video

W dwudziestym pierwszym wieku, kluczem do sukcesu w biznesie jest dobra sprzedaż. Niezależnie od tego czy prowadzimy firmę już długo, czy właśnie otworzyliśmy start- up, musimy sprzedać inwestorom i klientom siebie, swój pomysł i nasze produkty. 

Video demo dla firm

explainer videoW sprzedaży wszystkiego co wiąże się naszą biznesową działalnością pomoże nam explainer video. Inaczej zwany product intro video lub video demo jest niczym innym jak potężnym narzędziem marketingowym. Narzędziem służącym do wyjaśnienia zasad działania naszej firmy, przedstawienia naszych celów i opisania produktu który mamy do zaoferowania. Warto wydać pieniądze na dobry explainer video. Każda prezentacja przeprowadzona przed inwestorami i klientami wygląda dużo bardziej przekonująco i profesjonalnie kiedy prócz tradycyjnej prezentacji w power poincie możemy pokazać intro video. Niema określonych zasad tworzenia video demo, ogranicza nas tutaj tylko wyobraźnia i zasób portfela. Im bardziej wyszukane i wyrafinowane techniki zdjęciowe zastosujemy, tym więcej będą kosztować. Na szczęście najlepsze najlepsze explainer video opierają się na pomyśle, nie na trikach rodem z Hollywood. Nie obawiajmy się więc popuścić wodzy wyobraźni, dajmy sobie wolność twórczą i nagrywajmy intro video chodźmy smartfonem. Dajmy z siebie wszystko, a na pewno zaprocentuje to podpisanymi kontraktami i umowami.

To co wiemy na pewno o budowie takiego nagrania to to, że nie może być nudne. Musi zawierać konkretne informacje na temat który chcemy naświetlić naszym przyszłym kontrahentom. Nie pozwólmy żeby wyprzedziła nas konkurencja. Video explainer jeszcze nie jest oczywistością na polskim rynku, dlatego wykorzystanie go daje przewagę nad konkurencją. Video explainer to dobra inwestycja.