Bielizna ciążowa sprzedawana przez internet

Jakiś czas temu zastanawiałam się nad tym jaki interes bym mogła założyć. Mam odłożoną dosyć sporą sumę na koncie. I nie chciałam trzymać tych pieniędzy na koncie tylko po to żeby były. A może zacząć po prostu robić coś co dawałoby mi jakąś satysfakcję. Od dawna myślę też żeby zmienić lub zrezygnować z pracy. Od kiedy zmienił się mój szef w pracy nie ma już dobrej atmosfery i szczerze mówiąc z coraz mniejszą chęcią się do niej idzie.

Mój sklep z bielizną ciążową

bielizna ciążowaCzasem tak już jest, że zmiana tylko jednej osoby sprawia, że jesteśmy gotowi do działania. Ja doszłam do wniosku, że jestem teraz w takim wieku, że jeśli nie zaryzykuję i nie sprawdzę czy mój ewentualny interes okazałby się sukcesem to raczej nigdy się o tym nie dowiem. Postanowiłam, że zrezygnuję z pracy i założę sklep internetowy. Myślę, że jako matka trójki dzieci i żona znam się na tylu rzeczach, że mogłabym sprzedawać chyba wszystko. Jednak postanowiłam, że będzie to sklep gdzie będzie na przykład elegancka bielizna ciążowa w atrakcyjnej cenie a także inne rzeczy dla kobiet. Taka bielizna ciążowa nie jest bowiem tak łatwo dostępna. Pamiętam jak byłam w ciąży i jaki miałam problem żeby dostać coś odpowiedniego. Chciałabym żeby były u mnie także rzeczy dla matek karmiących. Miałabym na pewno nie jeden biustonosz do karmienia i to w różnych wzorach. Myślę, że jeśli kobieta byłaby zadowolona z bielizny ciążowej kupionej u mnie to także biustonosz dla karmiącej kupiłaby właśnie u mnie. No ja przynajmniej tak bym właśnie zrobiła.

Taki stanik dla matek karmiących jest zresztą równie ważny jak bielizna podczas ciąży a może i nawet jest ważniejszy. W każdym bądź razie jestem zdeterminowana do tego żeby założyć ten sklep i zacząć działać w tym zakresie. Jestem pozytywnie nastawiona do tego wszystkiego i mam nadzieję, że mi się uda.