Endokrynolog w naszej szkole rodzenia

Nie jest tajemnicą, iż od wielu już lat szkoły rodzenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Mimo tego, iż dzieci rodzi się coraz mniej to kobiet chcących skorzystać z wiedzy jaka przekazywana jest przez szkoły rodzenia jest więcej niż jeszcze pięć lat temu.

Endokrynolog Łódź dobrym rozwiązaniem

Prywatne szkoły rodzenia powstały już właściwie przy większości ośrodków zdrowia w Polsce. ,,Oczywiście, że przy naszym ośrodku zdrowia jest szkoła rodzenia. Jesteśmy ośrodkiem, przygotowanym na pacjenta z właściwie wszystkimi możliwymi dolegliwościami, wśród lekarzy specjalistów mamy na przykład panią endokrynolog Łódź, ginekologa, pediatrę czy kardiologa a to tylko niektórzy. Ponadto jest oczywiście szkoła rodzenia, do której uczęszczają nie tylko kobiety oczekujące narodzin dziecka będące pod opieką naszych lekarzy.” – przyznaje jedna z pielęgniarek pracujących w Łódzkim ośrodku. Zapotrzebowanie na szkoły rodzenia zgłaszają także przyszłe matki oraz przyszli ojcowie: ,,To moje pierwsze dziecko, bardzo obawiam się porodu, gdyż nasłuchałam się o nim mnóstwa dziwnych rzeczy od koleżanek, które mają go już za sobą. Jak tylko dowiedziałam się o ciąży od razu postanowiłam, że skorzystam z profesjonalnej pomocy oraz wiedzy osób, które potrafią nie tylko nauczyć oddychania ale przygotowują także na wiele możliwych scenariuszy.

Mam to szczęście, że mój mąż także zdecydował się na czynny udział w szkole rodzenia.” – przyznaje trzydziestodwu letnia przyszła mama.

Jeżeli szukasz endokrynologa w Łodzi zajrzyj na stronę http://www.przychodniamalinowa.pl/endokrynolog,56.html